خانه / اسلایدر / سازمان امور مالیاتی مه‌آفرید امیرخسروی را احضار کرد!

سازمان امور مالیاتی مه‌آفرید امیرخسروی را احضار کرد!

n00107779-r-b-002

 

۳۵۰ روز پس از اعدام در زندان اوین؛
سازمان امور مالیاتی مه‌آفرید امیرخسروی را احضار کرد!

آکسومی،در حالی که مه‌آفرید امیرخسروی مجرم اصلی فساد ۳ هزار میلیاردی، سوم خردادماه سال گذشته اعدام شد؛ امروز سازمان امور مالیاتی در اطلاعیه‌ای وی را بابت رسیدگی به بدهی مالیاتی‌اش احضار کرد.

مه‌آفرید امیرخسروی سرکرده باندی بود که بزرگترین فساد اقتصادی سال‌های اخیر را رقم زد.

1012416_621

 

مه آفرید امیرخسروی فرزند منصور سوم خردادماه سال گذشته بابت افساد فی الارض از طریق شرکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور با تبانی و فساد در شبکه بانکی و توسل به روش های متقلبانه و مجرمانه و اخذ میلیاردها تومان وجوه غیرقانونی و شرکت در پولشویی و پرداخت رشوه، در زندان اوین اعدام شد.

با این که نزدیک به یک سال از اعدام او می‌گذرد، امروز سازمان امور مالیاتی در اطلاعیه‌ای مه‌آفرید امیرخسروی را جهت رسیدگی بدهی مالیاتی‌اش به حضور در هیئت حل اختلاف مالیاتی دعوت کرده است.

بر اساس اطلاعیه سازمان امور مالیاتی، مه‌آفرید امیرخسروی بابت دو فقره بدهی مالیاتی مربوط به سال ۱۳۹۰ احضار شده است. در مورد اول، درآمد مشمول مالیات او حدود ۸۲ میلیارد تومان و در مورد دوم ۳ میلیارد تومان اعلام شده است.

طبق این اطلاعیه، مه‌آفرید امیرخسروی باید ساعت ۹ صبح ۳۰ اردیبهشت امسال در هیئت حل اختلاف مالیاتی حضور پیدا کند.

اطلاعیه سازمان امور مالیاتی بر مبنای ماده ۲۰۸ قانون مالیات‌های مستقیم صادر شده است. طبق ماده ۲۰۸ قانون مالیات‌های مستقیم، در مواردی که نشانی مؤدی در دست نباشد اوراق مالیاتی یک نوبت در روزنامه کثیرالانتشار حوزه اداره امور مالیاتی محل و اگر در محل مزبور روزنامه نباشد در روزنامه‌ کثیرالانتشار نزدیک‌ترین محل به حوزه اداره امور مالیاتی ‌یا یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار مرکز آگهی می‌شود. این آگهی درحکم ابلاغ به مؤدی محسوب خواهد شد.

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme