خانه / اسلایدر / هیات داوران بخش هنرهای تجسمی جشنواره فرهنگ مالیاتی معرفی شدند

هیات داوران بخش هنرهای تجسمی جشنواره فرهنگ مالیاتی معرفی شدند

index1

نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی

آکسومی ، هیات داوران بخش هنرهای تجسمی نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی معرفی شدند.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، غلامرضا قبله‌ای دبیر نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی با اعلام اسامی هیات داوران بخش هنرهای تجسمی جشنواره، عنوان کرد: انتخاب آثار برگزیده در بخش های طراحی و نقاشی، کاریکاتور، طراحی پوستر و عکس جشنواره فرهنگ مالیاتی بر عهده آقایان محمد‌علی بنی‌اسدی، سید مسعود شجاعی طباطبائی و سید حسن موسی‌زاده خواهد بود.

وی با بیان این که به تمامی شرکت‌کنندگان گواهی شرکت در جشنواره اعطا می‌شود، افزود: به نفرات اول تا سوم بخش هنرهای تجسمی جشنواره به ترتیب دو میلیون و پانصد هزار تومان، یک میلیون و پانصد هزار تومان و یک میلیون تومان جوایز نقدی به همراه تندیس و لوح تقدیر اهدا می‌شود.

مدیر کل دفتر روابط عمومی و فرهنگ‌سازی مالیاتی، خاطرنشان کرد: اسامی داوران سایر بخش‌های جشنواره نیز متعاقبا از طریق سایت سازمان امور مالیاتی کشور اعلام خواهد شد.

گفتنی است، نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی با موضوعات شش گانه «مالیات و آبادانی کشور»، «مالیات و توسعه خدمات آموزشی»، «مالیات و توسعه اقتصادی»، «مالیات و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی»، «مالیات و توسعه زیرساخت‌های شهری» و «مالیات و عدالت اجتماعی» و در بخش‌های فیلم کوتاه، پویانمایی، ساخت تیزر، موبایل فیلم، عکس، طراحی و نقاشی، کاریکاتور، طراحی پوستر، انشاء، شعر، داستان کوتاه، نمایشنامه و فیلم نامه نویسی، وبلاگ‌نویسی و طراحی بازی-سرگرمی برگزار می شود.

علاقمندان می توانند به سایت سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی: WWW.INTAMEDIA.IR مراجعه و ضمن مطالعه آیین‌نامه و اطلاع از آخرین اخبار، با تکمیل فرم شرکت در جشنواره، تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به ارسال آثار خود را اقدام کنند.

منبع

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme