خانه / کارمندی / اخبار کارمندی / آزمون حسابداری و حسابرسی ماموران مالیاتی

آزمون حسابداری و حسابرسی ماموران مالیاتی

images

ثبت نام از داوطلبان شرکت در آزمون اختیاری حسابداری و حسابرسی مالیاتی ماموران مالیاتی سال جاری(۱۳۹۴)آغاز شد.

به منظور استفاده از دانش و تجارب حرفه ای و تخصصی همکاران مستعد و واجدشرایط در زمینه های امور حسابداری و حسابرسی مالیاتی در بخش های تخصصی ذیربط سازمان متبوع، در نظر است از طریق برگزاری آزمون حسابداری و حسابرسی مالیاتی، همزمان با آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی نسبت به شناسایی افراد واجدالشرایط اقدام لازم به عمل آید.

۱٫ تمامی شاغلین پیمانی و رسمی شرکت کننده در آزمون تعیین سطح سال ۱۳۹۴، لازم است به هنگام ثبت نام در آزمون مذکور و قبل از انقضای مهلت مقرر، ضمن درج منبع تخصصی مربوط در آزمون یاد شده در فرم ثبت نام، در صورت تمایل نسبت به انعکاس مراتب آمادگی خود برای پاسخگویی به سؤالات اختصاصی حسابداری و حسابرسی مالیاتی نیز در فرم مورد اشاره در سامانه ثبت نام الکترونیکی به آدرس WWW.AZMOONSANJ.IR اقدام لازم معمول دارند.

۱-۱٫ همکارانی که قبلاً نسبت به ثبت نام در آزمون تعیین سطح اقدام نموده و تمایل به شرکت در آزمون حسابداری و حسابرسی مالیاتی را دارند می بایست ضمن مراجعه مجدد به سایت ثبت نام نسبت به ویرایش فرم ذیربط و اعلام مراتب تمایل خود به شرکت در این آزمون اقدام نمایند.

۲٫ سؤالات اختصاصی حسابداری و حسابرسی مالیاتی خاص همکاران داوطلب، به صورت دفترچه مجزا شامل ۵۰ سؤال چهارگزینه ای پیش بینی شده است که در پاسخنامه آزمون از شماره ۱۰۱ الی ۱۵۰ قابل پاسخگویی می باشد. دفترچه مذکور به هنگام برگزاری آزمون اختصاصی تعیین سطح مأموران مالیاتی ضمیمه سایر اوراق آزمون جهت پاسخگویی صرفاً در اختیار داوطلبانی که قبلاًُ مراتب آمادگی خود را در فرم ثبت نام درج نموده اند، قرار داده می شود و نتایج آن نیز به صورت مجزا در کارنامه آزمون تعیین سطح افراد مذکور منعکس خواهد شد.

منبع

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme