خانه / مالیات و اقتصاد / استیضاح طیب نیا به صلاح اقتصاد کشور نیست

استیضاح طیب نیا به صلاح اقتصاد کشور نیست

1412585

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید براینکه تکمیل و اجرایی شدن سامانه جامع مالیاتی موجب کاهش اختلافات مالیاتی بین سطوح مختلف جامع می‌شود، گفت: استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی به صلاح اقتصاد کشور نیست.

آکسومی،محمدرضا پور ابراهیمی در ارتباط با طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی به دنبال اعتراض اصناف، اظهار داشت: “مالیات” تنها عامل طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی نیست چراکه سوالاتی درباره موضوعات بانکی و بورس نیز از آقای طیب نیا پرسیده شده و نمایندگان از پاسخ های وی قانع نشده اند.

وی با تأکید بر ضرورت اجرایی شدن سامانه جامع مالیاتی در کشور، گفت: یکی از دلایلی که هم اکنون اختلاف نظر در ارتباط با مالیات دریافتی از سوی سازمان مالیاتی را به همراه داشته عدم شفافیت اطلاعات مؤدیان مالیاتی است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: در صورت اجرای سامانه جامع مالیاتی، اطلاعات در این حوزه شفاف می شود و در نهایت اختلاف نظرها در این حوزه به حداقل ممکن می رسد.

پورابراهیمی در خصوص استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: فکر می کنم در استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی باید تجدید نظر شود چراکه هم اکنون استیضاح وی به صلاح اقتصاد کشور نیست.

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme