خانه / اخبار مالیاتی / فرهنگ مالیاتی / برگزاری اختتامیه اولین جشنواره فرهنگ مالیاتی

برگزاری اختتامیه اولین جشنواره فرهنگ مالیاتی

index1

با برگزاری آیین اختتامیه از برگزیدگان نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی تقدیر شد

با برگزاری آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی و با حضور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شد. به گزارش رسانه مالیاتی ایران ، در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی که امروز چهارشنبه ۱۱ شهریورماه با حضور مسئولان اقتصادی، فرهنگی، دست اندرکاران رسانه های جمعی و فعالان عرصه های فرهنگی و هنری کشور در سالن شهید مدرس وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، از برگزیدگان رشته های چهار گانه این جشنواره با اهدای لوح تقدیر، تندیس و جایزه نقدی تقدیر بعمل آمد.
هیات داوران نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی، برگزیدگان این جشنواره را به شرح ذیل معرفی کرد:

در بخش « هنرهای تصویری » و در رشته پویانمایی، فتح الله ندیمی سیار(تهران)، محسن شیری(همدان) و سعید شاهوردی(لرستان) به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کرده و به ترتیب تندیس(رتبه اول)، لوح تقدیر و جایزه نقدی را دریافت کردند.

در بخش « هنرهای تصویری » و در رشته فیلم کوتاه، هیچ یک از آثار نتوانست نظر هیات داوران این بخش را به عنوان اثر برگزیده اول و دوم جلب کند؛ در نتیجه هیات داوران از محمد کرمی(آذربایجان شرقی) به عنوان برگزیده رتبه سوم با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر کرد.
همچنین مینا سعادتمند، حمید اسکندری و محمد تقی رحمتی(هرسه نفر از قم) بعنوان منتخب ویژه هیات داوران در بخش فیلم کوتاه برگزیده و لوح تقدیر و جایزه نقدی را دریافت کردند.

در بخش « هنرهای تصویری » و در رشته تیزر، حمید رضا حیدری(تهران)، رضا مرتضی زاده(خراسان رضوی) و فاطمه فیروزمند(خراسان رضوی) حائز رتبه های اول تا سوم شده و تندیس(رتبه اول)، لوح تقدیر و جایزه نقدی را دریافت کردند.

همچنین در بخش « هنرهای تجسمی » و در رشته کاریکاتور، هیات داوران جشنواره، مهدی عزیزی (مرکزی )، محمد علی خلجی(تهران) و عفت امجدی پور(خراسان رضوی) را به ترتیب به عنوان برگزیدگان اول تا سوم این رشته معرفی کرد و تندیس(رتبه اول)، لوح تقدیر و جایزه نقدی را به ایشان اهدا کرد.

در همین بخش و در رشته طراحی پوستر، معصومه لوینی(همدان)، مریم تاجیک(تهران) و مهدی حجازی(همدان) موفق به کسب تندیس(رتبه اول)، لوح تقدیر و جایزه نقدی شدند.

در رشته طراحی و نقاشی بزرگسالان بخش «هنرهای تصویری» نیز سمانه مطلبی سلوط و مجتبی ابراهیمی به عنوان نفرات اول و دوم این بخش معرفی شدند و البته هیات داوران این بخش، هیچیک از شرکت کنندگان را به عنوان نفر سوم این رشته معرفی نکرد. تندیس(رتبه اول)، لوح تقدیر و جایزه نقدی نیز به برگزیدگان این رشته اهدا شد.

در رشته طراحی و نقاشی دانش آموزی نیز، از ۲۸ دانش آموز تقدیر شد. علیرضا شیدایی(آذربایجان شرقی)، هستی فرزین(آذربایجان شرقی)، دیانا پهلوان پور(آذربایجان شرقی)، هلنا عبدالهی(آذربایجان شرقی)، ندا اسحقی(آذربایجان شرقی)، معصومه قانعی تشریق(همدان)، ابوالفضل خدایی ویند(آذربایجان شرقی)، مهدی حجازی(همدان)، فربد زینعلی(زنجان)، مهشید اسدی(تهران)، ائلمان قره خانلو(آذربایجان شرقی)، امین ایمان خواه(تهران)، علی ایمان خواه(تهران)، فائزه بیگدلی(زنجان)، فاطمه بیات(زنجان)، شکیلا عزیزی(زنجان)، سید هادی موسوی(زنجان)، مهدی بیگدلی(زنجان)، فاطمه امین زاده(زنجان)،آرین علی محمدی(زنجان)، نوشین عباسی آزاد(زنجان)، غزال آدینه وند قبادی(لرستان)، عسل ساوری(گلستان)، ریحانه نورآبادی(گلستان)، فاطمه مومنی(گلستان)، پانته آ منصوری(گلستان)، یگانه مرادی(گلستان) و آیناز مومنی(گلستان)، دانش آموزان منتخبی بودند که با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از ایشان تقدیر بعمل آمد.

همچنین داوران بخش «ادبیات»، از علی فردوسی(اصفهان)، حسین عبدی(گلستان) و منصوره اسحق زاده(تهران)، به عنوان نفرات اول تا سوم رشته شعر با اهدای تندیس(رتبه اول)، لوح تقدیر و جایزه نقدی تجلیل کردند. در رشته داستان کوتاه بخش «ادبیات» نیز، هیات داوران به ترتیب از فاطمه پاکدل(قم)، خدیجه مرادی(تهران) و محسن رضوانی(تهران) به عنوان رتبه های اول تا سوم این رشته تقدیر کرد و تندیس(رتبه اول)، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره به ایشان اهدا شد.

در بخش «ادبیات» و در رشته فیلمنامه نویسی هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان را به عنوان نفرات برتر اول، دوم و سوم معرفی نکرد و از محمود الیاسی(قم)، رامین کرد رستمی(گلستان) و محمدرضا ادیب زاده(تهران) به عنوان منتخب ویژه هیات داوران این رشته با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر بعمل آمد.

در بخش «ادبیات» و در رشته نمایشنامه نویسی نیز هیچ یک از شرکت کنندگان نتوانستند حائز رتبه اول تا سوم شوند. در این رشته نیز از پژمان سهرابی(تهران)، صبورا شهابی باهر(همدان) و آزاده چشمه سنگی (تبریز) به عنوان منتخب ویژه هیات داوران این رشته با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر بعمل آمد.

در بخش «ادبیات» و در رشته انشای دانش آموزی نیز ۱۷ دانش آموز به عنوان نفرات برگزیده این رشته معرفی شدند. بر این اساس از آریانا برامکه(فارس)، حامد سلمانی(همدان)، امیرحسن ابراهیمی خبیر(تهران)، یگانه مرادی(گلستان)، فاطمه خیامی نژاد(خراسان رضوی)، مرجان سیفوری(تهران)، علی طغیانی(اصفهان)، سید پارسا صفوی یزدی(تهران)، امیر مهدی جوان بختی(تهران)، زهرا مظفری(زنجان)، علی عرفانی(اصفهان)، فاطمه سراوانی(گلستان)،آرمین حقیقت آملی(تهران)، هانیه ترابی(زنجان)، رایا جمعه(گلستان)، پرین پارسایی(گلستان) و کارن خلیلی(گلستان) با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر بعمل آمد.

در بخش «رسانه های دیجیتال» و در رشته وبلاگ نویسی، هیات داوران از بهنام بختیاری(تهران)، مهدی حیدرپور(تهران) و محمد وکیلی(خراسان رضوی) به عنوان نفرات اول تا سوم این رشته با اهدای تندیس(رتبه اول)، لوح تقدیر و جایزه نقدی تجلیل کرد.

در رشته طراحی بازی و سرگرمی این بخش نیز، هیات داوران جشنواره هیچیک از آثار ارسالی را مستحق کسب رتبه اول و دوم ندانست. بر این اساس، از میلاد میثمی(مرکزی) به عنوان رتبه سوم این رشته، با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است ترکیب هیات داوران نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی عبارت بودند از :
بخش‌ هنرهای تصویری (فیلم کوتاه، پویانمایی، ساخت تیزر، موبایل‌فیلم): مرتضی‌علی عباس‌میرزایی و جمال رحتمی.
بخش‌ هنرهای تجسمی (طراحی و نقاشی(بزرگسالان و دانش‌آموزی)، کاریکاتور، طراحی پوستر و عکس) : محمدعلی بنی‌اسدی،سید مسعود شجاعی طباطبایی و سید حسن موسی‌زاده

بخش ادبیات (شعر، داستان‌کوتاه، فیلم‌نامه‎نویسی، نمایش‌نامه‌نویسی و انشاء): علیرضا قزوه، راضیه تجار، ناصر هاشم‌زاده و فریبا یوسفی.
بخش رسانه‌های دیجیتال (وبلاگ‌نویسی): دکتر محمد سلطانی‌فر.

بخش رسانه‌های دیجیتال (بازی و سرگرمی): امیر هوشنگ امام جمعه.

منبع

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme