خانه / اخبار مالیاتی / دسته‌بندی نشده / واکنش عسکری به برکناری از ریاست سازمان مالیاتی

واکنش عسکری به برکناری از ریاست سازمان مالیاتی

عسکری

رئیس کل سازمان امور مالیاتی به برخی اخبار مبنی بر برکناری از ریاست این سازمان واکنش نشان داد و گفت: بنده استعفایی از ریاست کلی سازمان امور مالیاتی نکرده‌ام و همچنان به عنوان رئیس این سازمان در حال فعالیت هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که حتی جانشین شما هم معرفی شده است؟ اظهارداشت: فعلا که اتفاقی رخ نداده است و اگر اتفاقی هم بیفتد، استعفا یا برکناری نخواهد بود بلکه یک تصمیم است.

در همین حال، علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد امروز در حاشیه دیدار با وزیر دارایی لبنان درباره استعفای رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت: همین امروز صبح با آقای عسکری در شورای معاونان جلسه داشتیم، ضمن اینکه من استعفایی ندیده‌ام.

این در حالی است که برخی اخبار غیر رسمی از قطعی شدن تغییر علی عسکری از ریاست کلی سازمان امور مالیاتی کشور حکایت دارد. برهمین اساس، گفته شده است که سید کامل تقوی نژاد مدیرعامل فعلی بانک سپه راهی سازمان امور مالیاتی کشور خواهد شد تا جایگزین علی عسکری شود.

البته انتصاب رئیس سازمان امور مالیاتی نیازمند تصویب هیات دولت و صدور حکم وزیر اقتصاد است که قرار است به زودی مصوبه ای در این باره صادر شود.

برهمین اساس، علی عسکری برای مدت حدود ۶ سال و دو ماه و نیم (از ابتدای مهرماه سال ۸۸ تاکنون) سکان هدایت سازمان امور مالیاتی را بر عهده داشته و در روزهای آینده به طور رسمی با این سمت خداحافظی خواهد کرد.

در همین حال، گفته می شود محمدکاظم چقازردی (قائم مقام و عضو هیات مدیره بانک سپه) جایگزین تقوی نژاد به عنوان مدیرعامل بانک سپه خواهد شد.

منبع

 

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme