خانه / اسلایدر / دیدار صمیمانه رئیس کل سازمان با همکاران اداره کل امور مالیاتی مودیان بزرگ

دیدار صمیمانه رئیس کل سازمان با همکاران اداره کل امور مالیاتی مودیان بزرگ

تقوی نژاد (2)

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور ضمن بازدید از اداره کل امور مالیاتی مودیان بزرگ، دیدار و گفت‌و‌گوی صمیمانه‌ای با کارمندان این اداره کل داشت.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، سیدکامل تقوی‌نژاد، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور به همراه قائم مقام، معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از مسئولان و مدیران سازمان، عصر امروز با حضور در اداره کل امور مالیاتی مودیان بزرگ، از بخش‌های مختلف این اداره کل بازدید کردند.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور که پیش از این نیز بارها بر اهمیت نیروی انسانی به عنوان مهم‌ترین سرمایه نظام مالیاتی تاکید داشت، در این بازدید ضمن دیدار و گفت‌و‌گوی صمیمانه با کارمندان اداره کل امور مالیاتی مودیان بزرگ، رهنمودهای لازم جهت تحقق اهداف نظام مالیاتی را ارائه داد.
تقوی‌نژاد همچنین با تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت آنان، دقت و سرعت در روند رسیدگی به پرونده‌های مودیان را حائز اهمیت دانست.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در ادامه این بازدید با حضور در جمع مسئولان و مدیران ضمن تشکر از زحمات پرثمر همکاران اداره کل امور مالیاتی مودیان بزرگ، بر این نکته تاکید کرد که سازمان امورمالیاتی کشور از نظر نیروی انسانی دارای قابلیت های بسیاری است و ظرفیت بسیار خوبی از نظر نیروی انسانی و مدیریتی در سازمان وجود دارد که سرمایه و گنج عظیمی برای کشور محسوب می‌شود.
وی با اشاره به اینکه روحیه مسئولیت‌شناسی، وظیفه‌شناسی، انگیزه بالا و پرتلاش همکاران سازمان مورد توجه ایشان قرار گرفته است، عنوان کرد: وظیفه بنده در این مقطع توجه بیش‌از‌پیش به مقوله شایسته‌سالاری و بهبود وضعیت کارکنان به منظور تقویت انگیزه کاری آنان است و از آن طرف همکاران سازمان نیز بایستی در خصوص تحقق اهداف سازمان تلاش بیشتری نمایند.

منبع

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
bigtheme