خانه / کارمندی / قوانین ، بخشنامه ها و .. / برگزاری دوره های آموزشی اجباری فناوری اطلاعات کارکنان سازمان امور مالیاتی + راهنما

برگزاری دوره های آموزشی اجباری فناوری اطلاعات کارکنان سازمان امور مالیاتی + راهنما

سامانه آموزش

به گزارش آکسومی ، دفتر آموزش سازمان امور مالیاتی با انتشار یک اطلاعیه پیامکی از همکاران خواست هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام در دوره های فناوری اطلاعات اقدام کنند متن اصلی به شرح ذیل است :

اطلاعیه دفتر اموزش سازمان امور مالیاتی کشور همکار محترم جهت ثبت نام در دوره های الزامی فناوری اطلاعات به ادرس ذیل مراجعه کنید :www.iranlms.ir/taxdhc

ثبت نام :

۱-ابتدا وارد ادرس اینترنتی ذیل شده و سپس در قسمت ورود به جای نام کاربری و رمز عبور کد ملی خود را وارد کنید!

ورود به سامانه آموزش

۲-بعد از ورود به سامانه در صفحه پیش رو لیست دوره های موجود رو ملاحظه میکنید برای ثبت نام با توجه به ساعت و تاریخ برگزاری دوره ها بروی دکمه ثبت نام دوره دلخواه کلیک کنید.

 

۳-تا اینجای کار ثبت نام تمام است .  بعد از انجام ثبت نام میتوانید با کلیک بروی میانبر دوره های ثبت نامی از باکس سمت راست صفحه (شکل زیر) دوره هایی راکه در ان ثبت نام نموده اید  را ببینید و از آخرین وضعیت آن مطلع شوید.

Capture

شرکت در کلاسها:

۴- برای شرکت در کلاس ها باید در زمان برگزاری کلاس ها وارد سامانه شده و از قسمت دوره های ثبت نامی شده و بروی دوره مورد نظر کلیک کنید اگر دوره در حال برگزاری باشد دکمه شرکت در دوره قابل روئیت میباشد و با کلیک بروی آن به کلاس وارد میشوید.

Capture

 

 

دانلود فایل پی دی اف راهنمای سامانه

موفق باشید

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
bigtheme