خانه / کارمندی / تعیین سطح / اخبار تعیین سطح / فراخوان آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی، واحدهای حقوقی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و زبان انگلیسی

فراخوان آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی، واحدهای حقوقی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و زبان انگلیسی

تعیین سطح

آکسومی ، ثبت نام آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی، واحدهای حقوقی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و زبان انگلیسی از طریق سامانه الکترونیکی به آدرس ذیل آغاز گردید بنابر اعلام سایت مذکور تمامی ثبت نام کنندگان در آزمون سال گذشته، ملزم به ثبت نام مجدد برای آزمون سال جاری می باشند. لذا امکان ورود با اطلاعات سال گذشته میسر نمی باشد.

ورود به سامانه

و برای ورود به صفحه راهنمای اختصاصی ثبت نام و کار با سامانه مذکور به لینک ذیل مراجعه کنید

راهنمای ثبت نام

نظر شما چیست ؟

2 دیدگاه برای "فراخوان آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی، واحدهای حقوقی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و زبان انگلیسی"

هشدار برای
avatar
کوروش منصوری
مهمان
سال گذشته زمانی که از وضعیت زمان اعلام نتایج گلایه کردم یکی از مسئولین آتی پارس با ادبیاتی بسیار زشت و با غرور و تکبر تمام اولا کل تقصیرات را به گردن سازمان مالیاتی انداخت ثانیا به خودش اجازه داد که با خود بزرگ بینی بگوید که متاسفانه در مملکت ما هر کس با هر جایگاه به خودش اجازه می دهد که اعتراض کند. حال سوال من این است: عزیزان آیا حق اعتراض نسبت به زمان اعلام نتایج تعیین سطح ۹۵ داریم یا خیر؟ شما که اعلام کرده بودید یک ماه پس از آزمون نتایج اعلام میشود پس چی شد؟… بیشتر »
یونس قاسم پور صدقیانی
مهمان
سلام وعلیکم . آقا امیر المومنین علی علیه السلام دلیل عدم قبول خلافت در مدت ۲۵ را رعایت عدالت ، مشکل بودن قضاوت بین حق و باطل ، ایجاد رفاه حال عموم و عدم ایجاد تبعیض در بین تمام مردم و …اعلام و در فرمان خودشان به مالک اشتر نیز همه امور مربوط به یک مدیر لایق و مؤمن گوشزد و رعایت آنرا واجب حتمی اعلام نموده است و عدم رعایت قوانین مربوط به قرآن و فرمایشات معصومین علیهم السلام را مواجه شدن با عذاب الهی دانسته‌اند . آیا ما نیز رعایت می کنیم . خدایا به ما قدرت مبارزه… بیشتر »
wpDiscuz
bigtheme