خانه / کارمندی / تعیین سطح / سوالات ،منابع و اعلام نتایج / راهنمای نحوه ثبت نام و ورود به سامانه آزمون تعیین سطح سازمان امور مالیاتی سال ۱۳۹۵

راهنمای نحوه ثبت نام و ورود به سامانه آزمون تعیین سطح سازمان امور مالیاتی سال ۱۳۹۵

تعیین سطح 95

همانطور که میدانید طی اطلاع رسانی که سایت اموزش سازمان امور مالیاتی ثبت نام از متقاضیان شرکت در آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی سال ۱۳۹۵ صرفا از طریق سامانه اینترنتی خواهد.در این مطلب قصد داریم راهنمای قدم به قدم این ثبت نام و یه سری نکات کاربردی رو در اختیار شما قرار بدیم با ما همراه باشید.

قبل از ثبت نام به نکات ذیل توجه کنید:

 •  این آزمون صرفا مختص شاغلین رسمی و پیمانی سازمان است و کارکنان قراردادی اجازه شرکت در این آزمون را ندارند.
 • توجه داشته باشید که هر فرد با یک کدملی فقط یک بار می تواند در سیستم ثبت نام نماید.
 • پیشنهاد می شود جهت عملکرد بهتر سامانه و نمایش بهتر آن از مرورگر های chrome یا firefox استفاده نمایید.
 • اگر از تبلت یا موبایل استفاده می کنید برای ورود اعداد صفحه کلید خود را روی زبان انگلیسی قرار دهید.

 برای ثبت نام به ترتیب زیر عمل کنید :

 1. برای ثبت نام  ابتدا به بخش ثبت نام سایت taxazmoon مراجعه کنید.(بروی دکمه ثبت نام در صفحه ابتدایی سایت مذکور کلیک کنید) دقت کنید که سامانه سال ۱۳۹۴ (آزمونسنج امسال از کار افتاده و سامانه تکس آزمون جایگزین آن گردیده است )
 2. در این قسمت تمامی اطلاعات خود را وارد کنید و بروی دکمه مرحله بعدی (پیش نمایش) کلیک کنید و توجه داشته باشید که یوزر نیم شما همان کد ملی و رمز شما همان شماره تلفن همراه شما خواهد بود پس در وارد کردن اطلاعت دقت کافی رو به خرج بدید.
 3. در این قسمت شما میتونید اطلاعاتی رو که وارد کردید یکباردیگه چک کنید و در صورت اشتباه بودن هر کدام از موارد به عقب بازگردید و اطلاعات رو اصلاح بفرمایید
 4. در صورت تایید تمام اطلاعات بروی دکمه ثبت اطلاعات کلیک کنید در این زمان یک پیامک حاوی کدپیگیری به شماره تلفنی که در سامانه وارد کرده اید فرستاده خواهد شد
 5. در صفحه بعد امکان گرفتن چاپ از کد پیگیری و اطلاعات ورودی خود را خواهید داشت
 6. کار تمام است حال میتوانید با استفاده از لینک ورود به سیستم وارد سیستم شوید.

لطفا به نکات زیر توجه نمایید :

 • برای ورود به سیستم نام کاربری همان کد ملی شما است.
 • کلمه عبور به صورت پیش فرض شماره موبایل شما است. میتوانید بعد از ورود به سیستم بر روی نام خود در بالای صفحه کلیک کرده و کلمه عبور را تغییر دهید.
 • اگر کلمه عبور خود را تغییر داده اید، کلمه عبور حساس به حروف بزرگ و کوچک است.
 • اگر کلمه عبور خود را تغییر داده و فراموش کرده اید از منوی تماس با ما، پیامی حاوی کد ملی و شماره تلفن خود و ذکر مشکل ارسال نماییددر صورتی که بعد از ثبت نام و گرفتن کد پیگیری به اشتباه بودن اطلاعت ورودی خود پی بردید میتوانید بعد از ورود به سامانه از قسمت ویرایش اطلاعات همه اطلاعات به جز کد ملی خود را تصحیح کنید.

منبع : اختصاصی آکسومی

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme