خانه / اخبار مالیاتی / مالیات های غیر مستقیم / افزایش مالیات واردات سیگار رأی نیاورد

افزایش مالیات واردات سیگار رأی نیاورد

عضو کمیسیون تلفیق در گفت‌وگو با تسنیم:افزایش مالیات واردات سیگار رأی نیاورد

عضو کمیسیون تلفیق گفت: در جلسه امروز کمیسیون افزایش مالیات واردات عروسک رأی آورد ولی افزایش مالیات واردات سیگار مصوب نشد.

محمد حسن نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در ارتباط با مصوبات جلسه امروز کمیسیون تلفیق، اظهار داشت: بعد از آنکه کلیات بررسی و تصویب شد کمیسیون تلفیق بررسی جداول لایحه پیشنهادی بودجه را نیز تمام کرد.

وی با بیان اینکه هم اکنون تبصره ۹ لایحه بودجه در کمیسیون بررسی می شود، گفت: تا کنون مصوبه خاصی نداشتیم چراکه اختلاف نظر بین نمایندگان در طرح های پیشنهادی بالاست.

این عضو کمیسیون تلفیق همچنین تصریح کرد: اغلب طرح ها برخلاف قانون برنامه پنجم توسعه می باشد و همین موضوع موجب افزایش اختلاف نظرها در کمیسیون تلفیق شده است.

حسن نژاد ادامه داد: در جلسه امروز افزایش مالیات واردات عروسک و اسباب بازی به تصویب رسید ولی با افزایش مالیات واردات سیگار مخالفت شده است. همچنین افزایش مالیات واردات کود شیمیایی هم رأی نیاورد.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس نهم در ارتباط با پیشنهادهای مطرح برای قیمت نفت و هدفمندی یارانه ها در بودجه گفت: کمیسیون تلفیق هفته آینده در این خصوص تصمیم گیری خواهد کرد.

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme