خانه / اخبار مالیاتی / فرهنگ مالیاتی / آغاز پروژه فرهنگی نمایش «میم مثل مالیات» برای ۵۰ هزار دانش آموز مدارس شهر تهران

آغاز پروژه فرهنگی نمایش «میم مثل مالیات» برای ۵۰ هزار دانش آموز مدارس شهر تهران

L00841944413

آکسومی به نقل از سازمان امور مالیاتی کشور، علی عسکری رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از آغاز پروژه فرهنگی نمایش «میم مثل مالیات» برای ۵۰ هزار دانش آموز مدارس شهر تهران خبر داد.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، خاطر نشان کرد: این نمایش به صورت رسمی آغاز به کار کرد و تا پایان سال جاری، در مدارس منتخب شهر تهران به نمایش در خواهد آمد.

وی تصریح کرد: با توجه به برگزاری نخستین جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی در سراسر کشور که در بخش های مختلف فرهنگی و هنری برگزار می شود، نمایش میم مثل مالیات یکی از برنامه های فرهنگی این جشنواره است که ۵۰ هزار دانش آموز دختر و پسر مقطع تحصیلی ابتدایی مدارس شهر تهران را تحت پوشش قرار خواهد داد و امید است با اجرای این پروژه فرهنگی، گام مهمی در جهت آشنایی کودکان با مفهوم مالیات و نهادینه شدن فرهنگ مالیات در جامعه برداشته شود.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، با اعلام اینکه وزارت آموزش و پرورش و ادارات آموزش و پرورش شهر تهران ، تاکنون همراهی خوبی با این پروژه فرهنگی داشته اند، گفت: عمده نگاه ما به این مسئله بحث فرهنگ سازی است که کودکان و نوجوانان را با فرهنگ و ادبیات مالیات آشنا کنیم و واقعا فکر می کنم اگر قرار است یک کار زیرساختی در کشور صورت گیرد این است که از پایه و مدارس ابتدایی، فکر و ذهن فرزندانمان را با مالیات آشنا کنیم تا در مسیر زندگی خودشان این موضوع را کاملا درک کنند و به نسل های بعد هم انتقال دهند.

علاقمندان به شرکت در نخستین جشنواره فرهنگ مالیاتی در تمامی رده های سنی می توانند اطلاعات لازم در مورد فراخوان جشنواره، آئین نامه و سایر اطلاعات را از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی WWW.INTAMEDIA.IR کسب نمایند.

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme