خانه / کارمندی / تعیین سطح / اخبار تعیین سطح / آزمون تعیین سطح کارکنان سازمان امور مالیاتی در سراسر کشور با حضور بیش از ۱۸۰۰۰ نفر برگزار شد

آزمون تعیین سطح کارکنان سازمان امور مالیاتی در سراسر کشور با حضور بیش از ۱۸۰۰۰ نفر برگزار شد

تعیین سطح

آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی سال ۱۳۹۵، هفتم آبان ماه بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی در سال جاری نیز با حضور بیش از ۱۸ هزار نفر از کارکنان سازمان امور مالیاتی به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد. کارکنان سازمان امور مالیاتی هر ساله در قالب سه گروه ماموران مالیاتی، شاغلین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و کارشناسان امور حقوقی در دو بخش سوالات عمومی و تخصصی با هم به رقابت می پردازند.

بر اساس این گزارش، آزمون تعیین سطح کارکنان سازمان امور مالیاتی کشور هر ساله و در راستای اجرای مصوبات شورای راهبری آموزش سازمان برگزار می شود و نتایج به دست آمده نیز یکی از مولفه های مهم در ارتقای شغلی کارکنان سازمان محسوب می شود.

رحمت ا… پاکدل، مدیر کل دفتر آموزش سازمان امور مالیاتی هدف از برگزاری این آزمون را سنجش تخصص و شایستگی کارکنان و توسعه سرمایه انسانی سازمان دانست و گفت: این آزمون با سنجش شایستگی ها و دانش تخصصی کارکنان از جمله شاخصه های مهم برای رشد و ارتقای شغلی کارکنان است.

وی همچنین تاکید کرد: تجزیه و تحلیل نتایج این آزمون علاوه بر اینکه یکی از مولفه های مهم در ارتقای پست سازمانی کارکنان است، ابزار مناسبی برای تشخیص نقاط قوت و ضعف و نیازهای آموزشی کارکنان و تدوین برنامه های آموزشی متناسب با این نیازها است. وی ضمن اشاره به رضایتمندی شرکت کنندگان از تناسب سوالات آزمون با تجارب و وظایف حرفه ای و شغلی آنها ابراز امیدواری کرد با برنامه هایی که برای توسعه این آزمون وجود دارد بتوان زمینه استفاده سازمان امور مالیاتی کشور از رویکردهای نوین سنجش و آزمون را فراهم کرد.

در جریان برگزاری این آزمون، احمد زمانی، سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و امور بین الملل و مدیر کل دفتر پژوهش و برنامه ریزی سازمان، حسین بنی صفار، رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران، عباس بهزاد، دادستان انتظامی مالیاتی و رحمت ا… پاکدل، مدیر کل دفتر آموزش سازمان ضمن حضور در حوزه امتحانی شهر و استان تهران از نحوه برگزاری آزمون بازدید و با شرکت کنندگان به گفتگو پرداختند.

به گزارش آکسومی ، بنابر فایل ضوابط و ساختار اجرایی آزمون تعیین سطح منتشر شده از دفتر آموزش سازمان امور مالیاتی ، زمان اعلام نتایج این آزمون یک ماه پس از برگزاری آزمون میباشد .

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme