خانه / کارمندی / تعیین سطح / سوالات ،منابع و اعلام نتایج / انتشار مجموعه سؤالات آزمون تعیین سطح (کلیه رسته ها به تفکیک ) سال ۱۳۹۵ + کلید سوالات

انتشار مجموعه سؤالات آزمون تعیین سطح (کلیه رسته ها به تفکیک ) سال ۱۳۹۵ + کلید سوالات

آزمون

آکسومی ، آزمون تعیین سطح مأموران مالیاتی سال ۱۳۹۵ در روز جمعه مورخ ۰۷/۸/۱۳۹۵ برابر برنامه ریزی به عمل آمده بطور همزمان در تمامی واحدهای سازمانی سطح کشور برگزار شد. دفتر آموزش سازمان امور مالیاتی کشور با هدف افزایش سطح علمی و آگاهی های تخصصی و حرفه ای همکاران محترم و کمک به فرآیند گردش دانش در سازمان و رفع نقاط ابهام در انجام وظایف محوله به مأموران محترم مالیاتی، اقدام به انعکاس مجموعه سؤالات آزمون به همراه کلید سؤالات (قبل از فرآیند تصحیح پاسخبرگ های شرکت کنندگان) از طریق پایگاه اطلاع رسانی حاضر نموده است.

بدیهی است با انجام این مهم علاوه بر ایجاد وحدت رویه در حل مسائل مالیاتی، فرصتی محیا می شود تا چنانچه شرکت کنندگان آزمون نسبت به محتوا و یا کلید سؤالات، نظر یا انتقادی داشته باشند، امکان بررسی و رسیدگی به نقطه نظرات مستند و مستدل انعکاسی از سوی اداره کل محل خدمت همکاران تا حداکثر ظرف مدت ۷ روز پس از انتشار این خبر، حسب مورد، رسیدگی به آن، برای دفتر آموزش فراهم شود.

با عنایت به محدودیت های موجود، تنها به نظراتی که بصورت رسمی و از طریق واحدهای سازمانی محل خدمت افراد ارسال شود، ترتیب اثر داده می شود. لازم به ذکر است که سؤالات آزمون بازنگری شده و اشکالات تایپی و یا سؤالاتی که به هر نحو مانع از پاسخگویی صحیح شرکت کنندگان شده، و اشکال آنها محرز شده، در فایل پیوست و در فرآیند تصحیح حذف و یا اعمال گردیده است.

بنابراین لازم است از انعکاس موارد اشاره شده جداً خودداری به عمل آید. امید است از طریق کسب نقطه نظرات ارزشمند همکاران محترم، فرآیند برگزاری آزمون تعیین سطح مأموران مالیاتی در سالهای آتی، دستاوردهای قابل توجهی برای منابع انسانی ارزشمند سازمان را در پی داشته باشد.

فایل دفترچه های تمامی سطوح از طریق این پایگاه اطلاع رسانی (در سمت چپ قسمت فایل ها) قابل دریافت و ذخیره سازی است و مجموعه سوالات فارغ از شماره، مشتمل بر تمامی سوالات طرح شده در آزمون سال جاری است.

دانلود سوالات سطح ۱ + کلید

download

دانلود سوالات سطح ۲ + کلید

download

دانلود سوالات سطح ۳ + کلید

download

دانلود سوالات سطح ۴ + کلید

download

دانلود سوالات سطح ۵ + کلید

download

دانلود سوالات رسته حقوقی + کلید

download

دانلود کلید سوالات فناوری اطلاعات

download

دانلود کلید زبان انگلیسی

download

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
bigtheme