خانه / حسابداری و حسابرسی / همکاری جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران و صندوق بین‌المللی پول در گذار به استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی

همکاری جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران و صندوق بین‌المللی پول در گذار به استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی

حسابداران

ظهر چهارشنبه نهم آذرماه جمعی از کارشناسان صندوق بین‌المللی پول در دیدار از جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران در خصوص مسایل مختلف جاری حرفه‌ی سلامت مالی با مدیران ارشد جامعه تبادل نظر کردند.
آکسومی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران در این دیدار نحوه‌ی انتقال از استانداردهای بومی حسابداری به استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی مورد بحث قرار گرفت. طرفین بحث با اشاره به دشواری‌های گذار به استانداردهای بین‌المللی چالش‌های آن را مورد بررسی قرار دادند و توافق کردند که صندوق بین‌المللی پول با توجه به تجربه‌ی سایر کشورها در انتقال به استانداردهای بین‌المللی خدمات مشاوره‌ای و آموزشی در اختیار جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران قرار دهد.
گفتنی است که این دیدار نخستین گام از مجموعه اقدامات جامعه حسابداران رسمی ایران در جهت تبادل نظر و همکاری با تشکل‌های حرفه‌ای و نهادهای منطقه‌ای و بین‌المللی به منظور بهره‌مندی حسابداران حرفه‌ای ایران از فرصت‌های آموزشی و پژوهشی حرفه‌ای بین‌المللی است.

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
wpDiscuz
bigtheme