خانه / اسلایدر / حساب‌های سازمان لیگ در آستانه بلوکه شدن، ۴۵ میلیارد تومان مالیات معوقه

حساب‌های سازمان لیگ در آستانه بلوکه شدن، ۴۵ میلیارد تومان مالیات معوقه

سازمان امور مالیاتی به سازمان لیگ اعلام کرده که در روزهای آینده حسابهای سازمان لیگ را بلوکه خواهد کرد و در این میان باشگاهها هم با مشکلات مالی و در واقع بحران مالی دست و پنجه نرم می کنند.
این در حالی است که سازمان لیگ پیش از این کار، حقوق بهمن و اسفند و عیدی سال ۹۵ را به کارمندانش پرداخت کرده است تا در این مورد به مشکل نخورد. حیدر بهاروند سرپرست سازمان لیگ هم یکی از همشهریانش را مامور کرده تا در اداره مالیات مانع از بلوکه شدن حسابهای سازمان لیگ شود.

سازمان لیگ حتی وکیل هم گرفته تا جلوی بستن حسابها را بگیرد. اداره مالیات ۴۵ میلیارد تومان مالیات برای سازمان لیگ تعیین کرده و گفته است که این سازمان از بدو تاسیس تا کنون مالیات قراردادها و درآمدهایش را پرداخت نکرده است.

حیدر بهاروند در آستانه انتخابات مجمع عمومی فدراسیون فوتبال و در حالیکه گفته می شود از سوی مهدی تاج به عنوان گزینه برای نایب رئیسی دوم فدراسیون و ریاست کمیته مسابقات معرفی می شود، در روزهای گذشته با چالشهای مختلفی از جمله گاف های پی در پی بخش بین الملل سازمان لیگ، کسر امتیازهای عجیب و غریب از تیم های مختلف و حالا بلوکه شدن حسابهای سازمان لیگ مواجه شده است.

عزیزالله محمدی رئیس سابق سازمان لیگ در این باره به سایت نود گفت: در دورانی که من در سازمان لیگ حضور داشتم مالیات همه درآمدهای لیگ پرداخت شده است و احتمالا از سال ۹۰ به بعد و در دوران تاج و بهاروند مالیات ها پرداخت نشده است که اداره مالیات قصد دارد حسابهای سازمان لیگ را بلوکه کند.
در هر حال به نظر می رسد نسخه های قراردادهای سازمان لیگ با اسپانسرهای مختلف و شرکتهای تبلیغات محیطی که لزوما هم همه حسابهایشان را با سازمان لیگ تسویه نکرده اند، به اداره مالیات رسیده و این اداره طبق قوانین موجود که به وصول وجوه کاری ندارد، برای سازمان لیگ مالیات تعیین کرده است./آخرین خبر

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
bigtheme