خانه / اسلایدر / معاف شدن از مالیات و حق بیمه برای جانبازان بالای۷۰درصد درحال بررسی است

معاف شدن از مالیات و حق بیمه برای جانبازان بالای۷۰درصد درحال بررسی است

آکسومی ، نماینده وزیر در ستاد شاهد و ایثارگران در گفت و گو با پانا: معاف شدن از مالیات و حق بیمه برای جانبازان بالای۷۰درصد درحال بررسی است
نماینده وزیر در ستاد مرکزی شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: معاف شدن از مالیات و حق بیمه برای جانبازان بالای۷۰درصد درحال بررسی است البته این موضوع هم اکنون برای فرزندان شهدا انجام می شود.
محمدحسین کفراشی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که آیا فرزندان جانباز از مالیات و حق بیمه معاف می شوند؟ اظهار کرد: این موضوع در گذشته برای فرزندان شهدا وجود داشت و اکنون نیز برای همان افراد اجرا می شود.

وی ادامه داد: معاف شدن از مالیات و حق بیمه برای جانبازان بالای ۷۰ درصد نیز در حال بحث و بررسی است اما تاکنون اجرایی نشده و نیاز به رایزنی بیشتر خواهد داشت.

جشنواره ملی ایثار،کاری شایسته

نماینده وزیر در ستاد مرکزی شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: جشنواره ملی ایثار اسفندماه به صورت مشترک با محوریت وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، دانشگاه آزاد اسلامی، وزارت بهداشت و بنیاد شهید برگزار شد که کار بزرگی بود.

وی گفت: این جشنواره برای دانش آموزان و دانشجویان طرح شاهد یعنی فرزندان خانواده های شهدا، جانباز و ایثارگر برگزارو از این عزیزان تجلیل شد.

نظر شما چیست ؟

اولین نفری باشید که نظر می دهید !

هشدار برای
avatar
bigtheme